TianDe - distribuční centrum

 

Data veřejná: public/logo---tiande.jpg

 

Produkce TianDe je kolekce exkluzivních kosmetických prostředků a výrobků pro zdraví, které byly vyvinuty na základě starodávných receptur orientální medicíny a nejnovějších vědeckých poznatků. Produkty obsahují přírodní látky a byliny pro zdraví pro zdravou pokožku a i pro organismus jako takový. Každý výrobek TianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience jako jsou výtažky z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos...aj.), éterické oleje (z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí aj.), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen aj.), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík aj.).

Vytvořili jsme pro Vás prodejní a distribuční centra ve Valašském Meziříčí „U MAMULKY“ a v Luhačovicích v Lázeňském léčebném domě PRAHA. V našich centrech Vám nabízíme nejen nákup těchto exkluzivních výrobků, ale i možnost vysvětlení jak se stát aktivním zákazníkem této firmy s možností nákupů po celém světě ve všech centrech TianDe. Zároveň budete mít možnost rozvíjet tento obchod a doporučit registraci svým přátelům a známým.

Na stránkách U MAMULKY (http://mamulka.luhacovicepraha.cz  ) najdete katalog těchto výrobků i možnost objednání zboží po internetu. Při nákupu nad 2500 Kč neúčtujeme poštovné.  Na stránky  je rovněž možné přejít poklikem na logo mamulky. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte emailem, osobně nebo telefonem, rádi Vám podáme bližší informace.